Czas realizacji zamówienia

Wszystkie produkty w sklepie Lampidarium są nieprefabrykowane i wytwarzane po zamówieniu Klienta. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Średnio paczki są nadawane od 2 do 3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Uwaga przy bardzo dużej ilości zamówień i innych zdarzeniach losowych typu choroba itp. czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni, poinformujemy Cię o tym w mailu.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami w miarę możliwości postaramy się wysłać jak najszybciej.

Dostawa

Koszt przesyłki na terenie Polski:

przesyłka kurierska DPD: 15 zł

Po realizacji zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie z sklepu Lampidarium oraz od firmy DPD o nadaniu przesyłki (proszę się upewnić, że podany w zamówieniu mail jest prawidłowy). DPD dostarcza towary na następny dzień roboczy. W dniu dostawy, Klient otrzymuje wiadomość mailową od DPD informujący o próbie doręczenia wraz w numerem telefonu do kuriera. Uwaga: Klient nie otrzymuje smsów od DPD oraz firma Lampidarium nie ma wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki.

przesyłka kurierska pobraniowa DPD: 22 zł (uwaga taką przesyłką wysyłamy maks. 2 abażury)

odbiór osobisty w pracowni (Konstancin-Jeziorna) po przedpłacie online: 0 zł

Uwaga przy dużych zamówieniach możliwa będzie konieczność dopłaty do kosztów przesyłki.

Paczka w punkcie: jeśli ze względu np. na pracę nie możesz odbierać przesyłek kurierskich możliwa jest wysyłka do punktów odbioru DPD Pickup typu sklep Żabka. Dotyczy to tylko mniejszych abażurów (maks 35cm) i lamp. Cena wysyłki jest tak sama i wynosi 15 zł. Można dopisać w uwagach do zamówienia adres punktu: https://www.dpd.com/pl/pl/dpd-pickup/znajdz-punkt-pickup/

Możliwa jest wysyłka za granicę, skontaktuj się z nami w celu kalkulacji kosztów dostawy.

Płatności

Płatności realizowane są automatycznie przez serwis Przelewy24.

Kompendium wiedzy o naszych abażurach

Zwroty

Uwaga ponieważ nasze produkty są nieprefabrykowane i produkowane są dopiero po Państwa zamówieniu bardzo prosimy podejmować przemyślane decyzje, oraz nie kupować wielu sztuk w celu przymierzania do lampy! Przyjmujemy zwrot tylko jednej sztuki na zamówienie. Produkty zakupione z kategorii Outlet nie podlegają zwrotom.

W razie problemów z doborem abażura skontaktuj się z nami, pomożemy!

Uwaga abażury wykonane na specjalne życzenie (inny rozmiar niż w sklepie) nie podlegają zwrotom.

Aby dokonać zwrotu odeślij do nas towar w stanie nieuszkodzonym. Przesyłkę należy wysłać na adres: Lampidarium, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510. Po otrzymania przez Nas towaru, w przeciągu 2 dni roboczych, otrzymasz zwrot należności.

Reklamacja

Sprzedawane towary objęte są 2 letnią gwarancją.

Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres: lampidarium@lampidarium.pl zawierającą imię i nazwisko, nazwę towaru, opis wady ze zdjęciem.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia reklamacji odeślij reklamowany towar (dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem) na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510.

Wszelkie reklamacje rozpatrzymy w przeciągu 3 dni od otrzymania towaru. W przypadku uznania reklamacji za zasadną towar wadliwy zostanie przez nas naprawiony, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, wymieniony na inny. Zwrócimy także koszty przesyłki zwrotnej.

Uwaga jeśli przesyłka dotarła do Ciebie uszkodzona prosimy o zrobienie zdjęć uszkodzeń (w tym kartonu) i wysłaniu do nas.

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego dostępny jest tutaj.