Czas dostawy

Wszystkie produkty w sklepie Lampidarium robione są na zamówienie. Przeciętnie paczki są nadawane w ciągu 1 do 3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Uwaga, w wyjątkowych przypadkach, przy dużej ilości zamówień czas wysyłki może wydłużyć się nawet do 14 dni, poinformujemy o tym w mailu.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami w miarę możliwości postaramy się wysłać jak najszybciej.

Koszt dostawy

Koszt przesyłki na terenie Polski:

przesyłka kurierska Fedex: 16 zł

przesyłka kurierska Fedex pobraniowa: 20 zł

Po przekroczeniu kwoty 300 zł zamówienia dostawa jest darmowa.

Płatności

Płatności realizowane są automatycznie przez serwis Przelewy24.

Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyn, w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Sprzedający.

Aby dokonać zwrotu przedmiotu wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail na adres: lampidarium@lampidarium.pl zawierającą takie informacje jak: imię i nazwisko, nazwę towaru i nr konta bankowego, na które ma zostać dokonany zwrot.

Przesyłkę (dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem) należy wysłać na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510. Po otrzymania przez Nas towaru, w przeciągu 2 dni roboczych, otrzymasz zwrot należności t.j. kosztu towaru łącznie z kosztami jego odesłania.

Reklamacja

Sprzedawane towary objęte są 2 letnią gwarancją.

Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres: lampidarium@lampidarium.pl zawierającą imię i nazwisko, nazwę towaru i dokładny opis wady.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia reklamacji odeślij reklamowany towar (dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem) za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłka polecona, priorytetowa) na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510.

Wszelkie reklamacje rozpatrzymy w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru. W przypadku uznania reklamacji za zasadną towar wadliwy zostanie przez nas naprawiony, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, wymieniony na inny. Zwrócimy także koszty przesyłki zwrotnej.

Regulamin

Regulamin dostępny jest tutaj.