Czas dostawy

Wszystkie produkty w sklepie Lampidarium robione są na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. Średnio paczki są nadawane od 2 do 3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Uwaga przy bardzo dużej ilości zamówień i innych zdarzeń losowych typu choroba itp. czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni, poinformujemy Cię o tym w mailu.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami w miarę możliwości postaramy się wysłać jak najszybciej.

Koszt dostawy

Koszt przesyłki na terenie Polski:

przesyłka kurierska Fedex: 16 zł

przesyłka kurierska Fedex pobraniowa: 20 zł

odbiór osobisty w pracowni: 0 zł

Po przekroczeniu kwoty 300 zł zamówienia dostawa jest darmowa.

Możliwa jest wysyłka za granicę, skontaktuj się z nami w celu kalkulacji kosztów dostawy. Uwaga zasada darmowej wysyłki po przekroczeniu 300 zł wartości zamówienia nie obowiązuje przy wysyłkach zagranicznych.

Płatności

Płatności realizowane są automatycznie przez serwis Przelewy24.

Kompendium wiedzy o naszych abażurach

Zamówienia indywidualne

Potrzebujesz trochę inny rozmiar niż dostępny w naszym sklepie, skontaktuj się z nami!

Chcesz zamówić lampę z inną podstawą, skontaktuj się z nami!

Wykonujemy także abażury z tkanin powierzonych przez klienta (najlepiej bawełna i len bez dodatku włókien elastycznych).

Uwaga: abażury wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają zwrotom.

Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyn, w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Sprzedający jednak tylko do wartości pierwotnego kosztu dostarczenia produktu (tj. 16 zł).

Aby dokonać zwrotu przedmiotu wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail na adres: lampidarium@lampidarium.pl zawierającą takie informacje jak: imię i nazwisko, nazwę towaru i nr konta bankowego, na które ma zostać dokonany zwrot.

Przesyłkę (dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem) należy wysłać na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510. Po otrzymania przez Nas towaru, w przeciągu 2 dni roboczych, otrzymasz zwrot należności t.j. kosztu towaru łącznie z kosztami jego odesłania.

Reklamacja

Sprzedawane towary objęte są 2 letnią gwarancją.

Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres: lampidarium@lampidarium.pl zawierającą imię i nazwisko, nazwę towaru i dokładny opis wady.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia reklamacji odeślij reklamowany towar (dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem) na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510.

Wszelkie reklamacje rozpatrzymy w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru. W przypadku uznania reklamacji za zasadną towar wadliwy zostanie przez nas naprawiony, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, wymieniony na inny. Zwrócimy także koszty przesyłki zwrotnej.

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego dostępny jest tutaj.