Czas realizacji zamówienia

Wszystkie produkty w sklepie Lampidarium robione są na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. Średnio paczki są nadawane od 2 do 3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Uwaga przy bardzo dużej ilości zamówień i innych zdarzeń losowych typu choroba itp. czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni, poinformujemy Cię o tym w mailu.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami w miarę możliwości postaramy się wysłać jak najszybciej.

Dostawa

Koszt przesyłki na terenie Polski:

przesyłka kurierska DPD: 16 zł

przesyłka kurierska DPD pobraniowa: 20 zł

odbiór osobisty w pracowni po przedpłacie online: 0 zł

Paczkomat: jeśli chcesz coś zamówić w naszym sklepie, ale ze względu np. na pracę nie możesz odbierać przesyłek kurierskich możliwa jest wysyłka do paczkomatu lub punktów odbioru typu żabka. Dotyczy to tylko niektórych mniejszych abażurów i lamp. Skontaktuj się z nami czy jest możliwa wysyłka do paczkomatu.

Możliwa jest wysyłka za granicę, skontaktuj się z nami w celu kalkulacji kosztów dostawy.

Płatności

Płatności realizowane są automatycznie przez serwis Przelewy24.

Kompendium wiedzy o naszych abażurach

Zwroty

Możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.

Aby dokonać zwrotu odeślij do nas towar w stanie nieuszkodzonym wraz z dowodem sprzedaży oraz protokołem zwrotu towaru (wzór widoczny poniżej).

Przesyłkę (dobrze zabezpieczoną przed uszkodzeniem) należy wysłać na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510. Po otrzymania przez Nas towaru, w przeciągu 2 dni roboczych, otrzymasz zwrot należności t.j. kosztu towaru łącznie z kosztem pierwotnej wysyłki.

Reklamacja

Sprzedawane towary objęte są 2 letnią gwarancją.

Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres: lampidarium@lampidarium.pl zawierającą imię i nazwisko, nazwę towaru, opis wady ze zdjęciem.

Uwaga firma nie zwraca kosztu towarów jeśli przesyłka dotarła uszkodzona, zgnieciona, a klient ją przyjął i nie spisał protokołu szkody w obecności kuriera.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia reklamacji odeślij reklamowany towar (dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem) na adres: Magdalena Marciniak, ul. Kołobrzeska 80, Konstancin-Jeziorna, 05-510.

Wszelkie reklamacje rozpatrzymy w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru. W przypadku uznania reklamacji za zasadną towar wadliwy zostanie przez nas naprawiony, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, wymieniony na inny. Zwrócimy także koszty przesyłki zwrotnej.

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego dostępny jest tutaj.