Żyrandol dziecięcy- nowość w naszym sklepie

żyrandol dla dziewczynki kwiaty

Szukasz pomysłu na oświetlenie pokoju dziecka? Nie łam sobie głowy, postaw na prosty design i wybierz kolorowy abażur do lampy wiszącej.

Lampy wieszane na suficie mają spełniać zadanie oświetlania całego pokoju dlatego spełniają praktyczną rolę, ale nie jest powiedziane, że muszą być nudne i niezauważalne, mogą także stanowić element dekoracyjny i być częścią wystroju całego wnętrza. Żyrandol do pokoju dziecięcego może być zabawnym sposobem na podkreślenie wyjątkowego stylu w osobistej przestrzeni Twojego dziecka.

Z zewnątrz żyrandol dziecięcy jest pokryty tkaniną w kolorowe wzory, które pomogą stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę w pokoju dziecka. Abażur jest od środka biały dlatego odbija dużo światła żarówki gwarantując odpowiednie oświetlenie.

żyrandol dziecięcy beżowy koty
żyrandol dziecięcy beżowy koty

Taka lampa sufitowa jest banalna w montażu potrzebujesz jedynie prostego zawieszenia z kablem i oprawką na którą można nałożyć abażur.

Jeśli szukasz żyrandola stricte dla dziewczynki wybierz wzór w kwiaty, motyle lub zwierzęta natomiast wzory, które spodobają się chłopcom to na przykład dinozaury, samochody, zwierzęta lub figury geometryczne.

lampa sufitowa dla dziewczynki różowa kwiaty
lampa sufitowa dla dziewczynki różowa kwiaty

abażur do lampy sufitowej dla chłopca
abażur do lampy sufitowej dla chłopca

Pamiętaj, że lampa wisząca dla dziecka nie może być zbyt jasna i ostra gdyż takie światło może nadmiernie stymulować, a nawet szkodzić wrażliwym, rozwijającym się oczom Twojego dziecka. Z drugiej strony oświetlenie nie może być zbyt słabe, gdyż to obniży bezpieczeństwo tak ważne w przypadku dzieci.

Projektując pokój dziecięcy zalecamy użycie wielu opraw oświetleniowych (minimum trzy), takich jak lampa sufitowa, lampa stojąca i lampa stołowa, co zapewni odpowiednią ilość światła w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

lampa sufitowa dziecięca lamy
lampa sufitowa dziecięca lamy

Niezależnie od tego, czy umieścisz żyrandol na środku w pokoju, czy nad łóżkiem, spód żyrandola powinien wisieć około 2 metrów nad podłogą. Pamiętaj aby oprawa nad łóżkiem nie wisiała zbyt nisko. Nie powinno to utrudniać oglądania żadnych ekranów telewizyjnych ani stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa podczas siadania i wchodzenia do łóżka i schodzenia z niego.

żyrandol dziecięcy nad łóżkiem

Dla prawdziwych trendsetterów: dwa żyrandole zawieszone nad szafkami nocnymi po obu stronach łóżka tworzą uderzający efekt, jednocześnie służąc jako funkcjonalne oświetlenie zadaniowe. Inne źródła światła powinny być rozmieszczone w całym pomieszczeniu, aby uzyskać elegancki, zrównoważony wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *