Abażury do lamp lniane

abażur lniany do lampy

Przez całą historię len zyskał sobie reputację szlachetnego materiału dzięki swoim wielu pozytywnym właściwościom i estetycznemu wyglądowi. Do arsenału domowych tekstyliów z lnu dołączają także abażury do lamp pokryte lnem.

Zalety lnu

Len jest materiałem ekologicznym. Uprawa lnu ma niewielki wpływ na środowisko w porównaniu z innymi tradycyjnymi tkaninami, takimi jak bawełna, wełna, poliester i wiskoza.

Istnieje jednak wiele innych powodów, które wyróżniają ten wspaniały materiał. Len jest bardzo trwały, odporny, hipoalergiczny, oddychający i jest dostępny w różnych kolorach. Naturalne materiały, takie jak len, zapewniają niezrównane piękno, trwałość i wrażenia dotykowe oraz wprowadzają poczucie naturalnego piękna do miejskiego domu.

Abażury lniane

Abażury pokryte lnem są naturalnie piękne i dają lekko przytłumione światło. Lampa z takim abażurem doda wnętrzu przytulności i naturalności. Abażur lniany będzie świetnie komponował się wystrojem w stylu rustykalnym lub boho. Taki abażur możemy założyć na lampę podłogową lub powiesić na lampie wiszącej.

abazur do lampy lniany szary melanz
abazur do lampy lniany szary melanz
abażur lniany do lampy ecru kwiaty polne
abażur lniany do lampy ecru kwiaty polne
abażur do lampy len jasny beż
abażur do lampy wiszącej len jasny beż
abażur lniany do lampy wiszącej cylinder
abażur lniany do lampy wiszącej kwiaty polne
abażur do lampy len kwiaty
abażur do lampy podłogowej lniany w kwiaty
abażur na lampę lniany jasny bez
abażur na lampę lniany jasny bez